O nas

Profesjonalnie i sprawnie

Doświadczenie


Firma Trimor Sp.z o.o. rozpoczęła działalność w 1991 roku jako stacja serwisowania filtrów BOLL & KIRCH – znanego niemieckiego producenta filtrów paliwa, oleju i wody. Dostarczaliśmy wówczas również kompletne filtry.

Działamy na całym świecie


Dzięki naszej długoletniej współpracy z producentami jesteśmy w stanie dobrać różne urządzenia i rozwiązania techniczne dla większości istotnych instalacji przemysłu lądowego i morskiego.

Od połowy lat 90 po dzień dzisiejszy ściśle współpracujemy również z firmą VAF Instruments z Holandii - jednym z wiodących producentów przepływomierzy i wiskozymetrów oraz kompletnych systemów pomiaru zużycia paliwa na świecie.

Instalacje przemysłu petrochemicznego, produkcji energii czy jednostek pływających wyposażamy w różne technologie filtracji i separacji Facet International. Są to głównie: separatory oleju/wody, bocznikowe stacje filtracji oleju czy urządzenia instalacji wody sanitarnej i pitnej.

Współpracujemy również z następującymi firmami:

  • Norwegian Greetech – systemy uzdatniania wód balastowych
  • BAC Dania – ochrona przed korozją
  • BOPP – siatki filtracyjne

Dla potrzeb przemysłu okrętowego nawiązaliśmy współpracę z producentami części okrętowych z Japonii, Korei i Chin. Dostarczamy części zamienne do silników głównych i agregatów prądotwórczych różnego typu. Z naszą pełną bazą produktów i rozwiązań technologicznych zapoznać się mogą Państwo tutaj