Partnerzy

boll-lk

BOLL & KIRCH jest jednym z wiodących na świecie producentów filtrów i specjalistą w zakresie filtracji cieczy i gazów. Utrzymujemy duży dział badań i rozwoju, aby zapewnić nam wiodącą pozycję technologiczną w perspektywie długoterminowej. BOLL & KIRCH jest certyfikowany zgodnie z DIN ISO 9001 + ISO 14001 + ISO 45001 i zatwierdzony przez wszystkie główne towarzystwa klasyfikacyjne. Światowy lider rynku technologii filtracji w przemyśle okrętowym , jak również dostawca filtrów dla silników m.in. produkcji MAN, Wartsila, Sulzer itp.
Specjalista w dziedzinie filtracji cieczy i gazów. www.bollfilter.com

vaf-lk

VAF Instruments jest obecnie najbardziej preferowanym dostawcą ze 100 najlepszych stoczni i liderem na rynku morskich systemów pomiarowych.
Oferuje swoim klientom najlepszą, najdłuższą i najbardziej kompleksową gwarancję w branży morskiej. Dzięki globalnej organizacji serwisowej VAF Instruments oferuje wyjątkowy poziom obsługi klienta. Gdy szukasz niezawodności i serwisu, VAF Instruments jest logicznym wyborem. Znany na całym świecie dostawca sprzętu monitorowania i kontroli: lepkości, przepływu cieczy, mocy na wale, zanieczyszczeń wody zrzutowej. www.vaf.nl

Przez ponad 85 lat firma Peco rozwijała i tworzyła najnowsze technologie filtracji i separacji dla takich gałęzi przemysłu jak paliwowo-energetyczny czy chemiczny.

Firma specjalizuje się w filtracji gazu i paliwa. W bazie produktów posiada: filtry gazu suchego, filtroseparatory, skrubery, filtry koalescencyjne, separatory oleju/wody.

 

Wiodący na świecie Producent separatorów mgły olejowej.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu na rynku FRANKE - Filter oferuje wysokiej jakości rozwiązania, indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta. Mgła olejowa stanowi problem na wielu instalacjach.

Dzięki specjalnie opracowanym wkładom filtracyjnym z włókna szklanego separatory mgły olejowej FRANKE - Filter mogą być nieprzerwanie eksploatowane do 30 000 godzin – co oznacza 2-5 lat bezawaryjnej i bezobsługowej pracy. Wydajność filtracji wynosi 99,9% przy wielkości cząstek 0,1 µm.

Współpraca

Pracuj z najlepszymi na rynku


ZOBACZ WIĘCEJ